25.5.2019 - STŽ Myšlín - klasika | ||
Kategorie: H14 5.07 km, 180 m, 11 kontrol | ||
1. | Štrait Vilém VSP0701 USK Praha | 44:43 |
2. | Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha | 45:24 + 0:41 |
3. | Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka | 46:16 + 1:33 |
4. | Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole | 46:26 + 1:43 |
5. | Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka | 48:08 + 3:25 |
6. | Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha | 48:25 + 3:42 |
7. | Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem | 48:33 + 3:50 |
8. | Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha | 48:47 + 4:04 |
9. | Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno | 49:17 + 4:34 |
10. | Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha | 50:07 + 5:24 |
11. | Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha | 51:40 + 6:57 |
12. | Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 52:28 + 7:45 |
13. | Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany | 53:11 + 8:28 |
14. | Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga | 54:01 + 9:18 |
15. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 54:36 + 9:53 |
16. | Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun | 55:18 + 10:35 |
17. | Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka | 57:10 + 12:27 |
18. | Kapoun Luděk 0180002 neregistrovaný 2 | 58:40 + 13:57 |
19. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 61:27 + 16:44 |
20. | Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 64:28 + 19:45 |
21. | Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga | 65:08 + 20:25 |
22. | Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 69:21 + 24:38 |
23. | Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha | 69:31 + 24:48 |
24. | Zlesák Matyáš TAP0612 KOB Tretra Praha | 73:10 + 28:27 |
25. | Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole | 74:51 + 30:08 |
26. | Meier David VSP0606 USK Praha | 75:49 + 31:06 |
27. | Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice | 77:30 + 32:47 |
28. | Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš | 77:51 + 33:08 |
29. | Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole | 78:00 + 33:17 |
29. | Schnabl David RIC0508 OB Říčany | 78:00 + 33:17 |
31. | Krumlovský Tomáš RIC0507 OB Říčany | 80:22 + 35:39 |
32. | Horák Martin VSP0601 USK Praha | 80:43 + 36:00 |
33. | Mazánek Vojta TAP0611 KOB Tretra Praha | 82:07 + 37:24 |
34. | Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice | 82:40 + 37:57 |
35. | Vlasaný Jan RIC0512 OB Říčany | 83:54 + 39:11 |
36. | Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany | 84:23 + 39:40 |
37. | Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 86:50 + 42:07 |
38. | Tofel Šimon TAP0605 KOB Tretra Praha | 88:44 + 44:01 |
39. | Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany | 88:50 + 44:07 |
40. | Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany | 89:42 + 44:59 |
41. | Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš | 95:34 + 50:51 |
42. | Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem | 99:44 + 55:01 |
43. | Kmet Ondřej 0050014 Klub dobré zprávy | 108:21 + 63:38 |
44. | Václavík Richard LOU0601 SK Moravan Louňovice | 126:10 + 81:27 |
45. | Dudek Daniel PDY0502 Běhej Poděbrady | 147:45 + 103:02 |
46. | Abdalla Adam ODV0601 TJ Aero Odolena Voda | 152:01 + 107:18 |
47. | Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany + | : |
Hudos Václav RIC0503 OB Říčany DISK | ||
Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha DISK | ||
Lukeš František 0040004 Outdoor Praha DISK | ||
Pop Jonáš TAP0600 KOB Tretra Praha DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |